Open/Close Menu

Správy z tlače - spoločnosť uvex safety group

Bezpečnostná obuv uvex 2 Vyhrala iF Gold Award 2016

Mnoho našich zákazníkov vyskúšalo a v súčastnosti používa ochrannú obuv uvex 1. Evolúcia však musí isť ďalej a preto by sme Vám radi predstavili novú radu bezpečnostnej obuvi uvex 2.

Bezpečnostná obuv uvex 2 je pripravená do  náročnejších podmienok, než jej staršia sestra uvex 1 ,ktorá je primárne určená do suchého prostredia.

Hlavnou úlohou  bolo navrhnúť novú topánku, ktorá by však vychádzala z osvedčeného konceptu. Vo firme uvex sme sa rozhodli posunúť limity. A preto sme navrhli topánky v súlade s naším novým konceptom i-gonomics, ktorý je primárne zameraný na zvýšenie ergonómie pri používaní osobného ochranného prostriedku.

 

 

90 rokov značky uvex

Veľké narodeniny pre skupinu uvex. 90 rokov "ochrany človeka" - v súlade s touto filozofiou sa rodinná firma so sídlom v nemeckom Fürthe Stala synonymom pre najlepšie možnú ochranu ľudí na pracovisku, pri  športe a  aj vo voľnom čase.

uvex 3D

Každý človek je iný! Rôznou výškou a fyziognómiou sa dá obyčajne len veľmi ťažko zaradiť do fungujúcich tabuliek veľkostí alebo priradiť do určitých triediacich systémov. Vhodný tvar je ale práve v prípade osobných ochranných pomôcok (OOP) jedným z najdôležitejších kritérií akceptácie nosenia.

K podrobnostiam tlačovej správy

uvex pheos

Okuliare uvex pheos sú viac, než len obyčajné ochranné okuliare: za atraktívnym, trendovým dizajnom sa skrýva inovatívna technológia!

K podrobnostiam tlačovej správy

uvex hybrid coating

Spoločnosť UVEX ARBEITSSCHUTZ GMBH, popredný inovátor v oblasti technológií povrstvovania, nastavuje svojimi produktami uvex hybrid coating novú laťku!

K podrobnostiam tlačovej správy

uvex RX gravity zero

Bezrámové okuliare sa v súkromnej sfére používajú pomerne často. Vyznačujú sa predovšetkým svojou ľahkosťou, ako aj neobmedzeným zorným poľom. Pri zohľadnení týchto vlastností vyvinula spoločnosť UVEX ARBEITSSCHUTZ GMBH novú kolekciu uvex RX gravity zero rámov.

K podrobnostiam tlačovej správy

uvex Hearing Protection App

Spoločnosť UVEX ARBEITSSCHUTZ GMBH dokazuje svoju inovatívnu silu a ponúka aplikáciu na výber chráničov sluchu. Kontakt s prstom a Smartphone umožní meranie hluku v okolitom prostredí. Ak nameraná hodnota hluku prekročí hranicu 80 decibelov, budú užívateľovi v závislosti od úrovne hluku ponúknuté vhodne vybrané chrániče sluchu uvex. Okrem zobrazenia jednotlivých produktov sa zobrazia aj detailné informácie a objednávacie číslo vybraných chráničov sluchu.

Program na výber chráničov sluchu si môžete stiahnuť priamo na stránke uvex-safety.de/app alebo nájsť v App Store, ak si do vyhľadávača zadáte heslo „uvex“.

K podrobnostiam tlačovej správy

uvex phynomic

Perfektný tvar, optimálna funkcia a absolútna čistota – týmito vlastnosťami nasadzajú nové ochranné rukavice uvex phynomic v troch dimenziách novú laťku v segmente pletených ochranných rukavíc, ktoré sa používajú pri vykonávaní prác, vyžadujúcich presnosť.

K podrobnostiam tlačovej správy 

uvex cagi trvalá udržateľnosť

Ochrana životného prostredia a klímy, zaobchádzanie s prírodnými zdrojmi, ktorých máme už strašne málo, ako aj spoločenská zmena sa pokladajú za najdôležitejšie výzvy našej doby. Pre uvex je stredobodom všetkých aktivít ochrana človeka, čo vyjadruje aj hlavný motív spoločnosti: protecting people. Z tohoto motívu vyplýva záväzok neustáleho zodpovedného jednania, a to tak v oblasti spoločenskej, ako aj sociálnej.

K podrobnostiam tlačovej správy

uvex xenova atc

Na medzinárodom veľtrhu A+A 2011 v Düsseldorfe, ktorý je zameraný na osobné ochranné pomôcky, prezentuje uvex safety group novú športovú sériu bezpečnostných topánok uvex xenova® atc , vhodných pre remeselnú činnosť, logistiku, letectvo a vedľajšie stavebné činnosti. Línia, ktorá je časťou nového systému produktov uvex 3D, sa vyznačuje jedinečným 3D safety-comfort cell, ktorá zlepšuje upevnenie a vedenie nohy, garantuje bezpečnosť a výrazne zvyšuje komfort nosenia.

K podrobnostiam tlačovej správy

uvex znamená rukavice

Spoločnosť PROFAS GmbH & Co. KG, kompetenčné centrum pre ochranné rukavice v rámci uvex safety group, sa v oblasti osobných ochranných pomôcok - segment ochrana rúk – etablovala ako kompetentný riešiteľ problémov a popredný inovátor. Pod špeciálnou značkou uvex PROFAS sa v tuzemsku vyrábajú vysoko kvalitné produkty , ktoré sa dodávajú na viac, než 25 zahraničných trhov. Tento rok sme oslavovali 25. výročie a spomínali sme na úspešné štvrťstoročie, ktoré máme za sebou. Od októbra 2011 sa ochranné rukavice Profas predávajú už pod spoločnou značkou uvex.

K podrobnostiam tlačovej správy

Top 100 víťazstvo uvexu v kategórii

Spoločnosť uvex Arbeitsschutz GmbH patrí v roku 2011 vďaka strategickému Business Unit „Eyewear“ k stovke najinovatívnejších stredne veľkých firiem v Nemecku. Okrem toho sa presne definovaný inovatívny proces postaral o to, že firma skončila na prvom mieste v kategórii „Inovatívne procesy a organizácia“.

K podrobnostiam tlačovej správy