Open/Close Menu

Archív tlače uvex safety group

uvex silv-Air e 7232

Nižší dychový odpor pre vyšší komfort pri nosení: ochranný respirátor uvex silv-Air e 7232 Vás presvedčí svojim inovatívnym komorovým systémom. 

Trojkomorový systém masky FFP2uvex climazone ponúka maximálnu filtráciu pri veľmi nízkom dychovom odpore. Dve prídavné filtračné komory rozširujú filtračnú plochu a predlžujú dobu použitia masky. Efektívnu reguláciu teploty v respirátore zabezpečuje riadenie klímy climazone.

K podrobnostiam tlačovej správy 

uvex racer SP

Vyššia ochranná funkcia pre vyššiu akceptáciu nosenia - uvex racer SP Vás presvedčí vďaka optimálnemu zakrytiu a modernému športovému dizajnu.

uvex racer SP sú ľahké, bezpečné a robustné pracovné ochranné okuliare s výslovne športovým dizajnom. Ich zorníky na báze wrap-around polykarbonátu zaručujú široké zorné pole a predĺžená bočná ochrana straníc zas optimálnu ochranu v bočnej oblasti.

K podrobnostiam tlačovej správy 

Trvalá udržateľnosť

uvex preberá zodpovednosť - výrobca stavil na trvalú udržateľnosť. Náš svet sa mení oveľa rýchlejšie, ako kedysi, avšak aj planéta má svoje hranice.

K podrobnostiam tlačovej správy

Udelenie ceny za inováciu - ocenené boli bezpečnostné topánky uvex motion carbon

Bezpečnostné topánky uvex motion carbon, časť systému produktov uvex carbon, boli prostredníctvom zväzu Fachverband Schaumstoffe und Polyurethane e. V. (FSK) dňa 8. septembra 2010 vyznamenané cenou za inováciu Polyurethan 2010.

K podrobnostiam tlačovej správy 

uvex venuje 5000 okuliarov s panoramatickými sklami Japonsku

Osobné ochranné pomôcky pre prípad katastrofy. Celý svet je ešte stále šokovaný a hlboko dotknutý strašnou prírodnou katastrofou v Japonsku , ako aj s ňou spojenými ľudskými tragédiami. uvex safety group, pre ktorú je jej motto protecting people záväzkom, daroval ako poskytovateľ systému ochrannej výbavy od hlavy po päty, ktorý pôsobí po celom svete, zásahovým silám Japonska 5.000 ochranných okuliarov s panoramatickými sklami. Okrem toho ponúka svojim zákazníkom sortiment ochranných pomôcok od hlavy až po päty, zameraných na prípad katastrofy.

 

To the complete press release

uvex pheos – bezpečnosť v Módnom dizajne

Okuliare uvex pheos sú viac, než len obyčajné ochranné okuliare: za atraktívnym, trendovýn dizajnom sa skrýva inovatívna technológia!! Srdcom okuliarov sú dvojité sférické sklá, ktoré ponúkajú nielen široké zorné pole, ale vďaka ich vysoko kvalitnému povrstveniu zvonku aj mimoriadnu odolnosť voči poškriabaniu. Zvnútra sa okuliare nerosia. Nové ochranné okuliare uvex pheos ponúkajú bezpečnosť, na ktorú sa dá pozerať.

K podrobnostiam tlačovej správy

UVEX SAFETY Textiles oslavuje 10. výročie svojej existencie

Spoločnosť UVEX SAFTEY Textiles GmbH, textilné kompetenčné centrum uvex safety group v Ellefelde, sa 1. augusta 2001 ako vtedajšia spoločnosť Axento GmbH stala samostatnou firmou v rámci skupiny uvex.

K podrobnostiam tlačovej správy