Open/Close Menu

uvex hybrid coating

Perfektne sedia, aj keď sú znečistené nečistotami alebo olejom 

Spoločnosť UVEX ARBEITSSCHUTZ GMBH, popredný inovátor v oblasti technológií povrstvenia, nastavil prostredníctvom okuliarov uvex hybrid coating novú laťku!

Okuliare značky uvex dokážu vďaka povrstveniam supravision NCH a optidur NCH, ktoré prešli ďalším vývojom, odpudzovať predovšetkým nečistoty a olej, a na základe tohoto efektu sa dajú veľmi dobre čistiť. Vylepšený easy-to-clean efekt bol dosiahnutý vďaka novej a ďalej vyvíjanej receptúre hybridného povrstvenia. Nečistoty, obsahujúce olej a vodu, sa bezo zbytku zošmyknú zo zorníkov. Tým pádom klesá počet cyklov čistenia, je zaručený neobmedzený a bezpečný výhľad a zvyšuje sa aj životnosť okuliarov!

Sklá, povrstvené technológiou supravision NCH, v sebe spájajú prednosti optiduru NCH a optiduru 4C PLUS. Zvnútra odolné voči poškriabaniu a oroseniu, zvonku extrémne odolné voči poškriabaniu, chemikáliám, dajú sa veľmi jednoduchu vyčistiť použitím nanotechnológie. Vrstva na najvyššej úrovni.

Sklá, povrstvené technológiou optidur NCH, sú extrémne odolné voči poškriabaniu a ponúkajú excelentnú odolnosť voči chemikáliám. Lakovací systém, zušľachtený nanotechnológiou, vykazuje výrazné zlepšenie antiadhéznych vlastností. Vodnaté a olejovité znečistenie sa dá bez námahy odstrániť.

Skupina uvex  
UVEX WINTER HOLDING GmbH & Co. KG zlučuje pod jednou strechou tri medzinárne pôsobiace spoločnosti: uvex safety group, uvex sports group (uvex sports a Alpina), ako aj Filtral. Skupinu uvex zastupuje 41 dcérskych spoločností v 22 krajinách. Ťažiskom výroby je pritom Nemecko. Dve tretiny z celkovo 2.100 spolupracovníkov (obchodný rok 2010/2011) je zamestnaných v Nemecku. uvex je partnerom vrcholového športu v celosvetovom merítku. Jeho produkty patria do športovej výbavy mnohých top-atlétov. Hlavný motív „protecting people“ je našim záväzkom. Za týmto účelom vyvíjame, vyrábame a predávame produkty a servisné služby, ktoré slúžia pre bezpečnosť a ochranu človeka pri jeho práci, pri športe alebo voľnočasových aktivitách.