Open/Close Menu

uvex RX gravity zero – bezrámové korekčné ochranné okuliare

Jednoduché dosiahnutie bezpečného videnia!

uvex RX gravity zero 7101 – Jednoduché dosiahnutie bezpe?ného videnia!

Bezrámové okuliare sa v súkromnej sfére používajú pomerne často. Vyznačujú sa predovšetkým svojou ľahkosťou, ako aj neobmedzeným zorným poľom. Pri zohľadnení týchto vlastností vyvinula spoločnosť UVEX ARBEITSSCHUTZ GMBH novú kolekciu uvex RX gravity zero rámov.
 

Vďaka špeciálnej konštrukcii a použitiu vysoko kvalitých materiálov pri výrobe rámu a zorníkov sa nám podarilo vytvoriť bezrámové okuliare, ktoré bez obmedzení spĺňajú požiadavky normy pre priemyselnú ochranu očí.

Kolekcia uvex RX gravity zero pozostáva zo štyroch rôznych modelov rámov a vyznačuje sa neobmedzeným zorným poľom, maximálnou mechanickou pevnosťou a jedinečnou ľahkosťou. To je zárukou komfortu pri ich nosení. Okuliare budete určite radi nosiť – a to je dôležitým predpokladom pre účinnú ochranu zdravia pri práci.

Pre výrobu bezrámových ochranných korekčných okuliarov série uvex RX gravity zero sa doporučuje na výrobu zorníkov použiť materiál Trivex. Materiál Trivex sa používa predovšetkým všade tam, kde je veľmi dôležitá odolnosť skla okuliarov pred rozbitím. Trivex sa v praxi už veľmi často osvedčil hlavne pri športe a a pri výrobe detských okuliarov. uvex prenáša tento materiál s jeho vynikajúcimi vlastnosťami do oblasti ochrany zdravia pri práci.

Skupina uvex  
UVEX WINTER HOLDING GmbH & Co. KG zlučuje pod jednou strechou tri medzinárne pôsobiace spoločnosti: uvex safety group, uvex sports group (uvex sports a Alpina), ako aj Filtral. Skupinu uvex zastupuje 41 dcérskych spoločností v 22 krajinách. Ťažiskom výroby je pritom Nemecko. Dve tretiny z celkovo 2.100 spolupracovníkov (obchodný rok 2010/2011) je zamestnaných v Nemecku. uvex je partnerom vrcholového športu v celosvetovom merítku. Jeho produkty patria do športovej výbavy mnohých top-atlétov. Hlavný motív „protecting people“ je našim záväzkom. Za týmto účelom vyvíjame, vyrábame a predávame produkty a servisné služby, ktoré slúžia pre bezpečnosť a ochranu človeka pri jeho práci, pri športe alebo voľnočasových aktivitách.