Open/Close Menu

Dve divízie – jedna značka

Skupiny uvex safety group a uvex sports group

Značka uvex sa nenachádza len na inovatívnych produktoch pre priemyselnú bezpečnosť, ale aj na výrobkoch pre športovanie a voľný čas. Produkty zo skupiny uvex sports group zahŕňajú lyžiarske okuliare a prilby, cyklistické prilby, športové okuliare a helmy pre motoristický šport. Skupina uvex ako partner pre medzinárodný vrcholový šport poskytuje výbavu viac ako 1000 profesionálnym športovcom na celom svete.

Tak ako na pracovisku, aj výrobky zo sveta športu musia spĺňať najprísnejšie požiadavky na bezpečnosť, funkčnosť a pohodlie pri nosení. Vďaka prenosu znalostí medzi týmito dvoma divíziami sa naše výrobky neustále zdokonaľujú.

Výsledok: inovatívne produkty predstavujúce priekopnícke technológie a poskytujúce spoľahlivú ochranu v akejkoľvek situácii, či už vo výrobnej prevádzke alebo na zjazdovkách.

Ako poprední dodávatelia vo svojich odboroch, skupina uvex safety group a skupina uvex sports group tvoria neporaziteľný tím, s ktorým naisto vyhráte.

Reprezentatívny príklad inovatívneho vysokého výkonu: Lyžiarske okuliare uvex downhill 2000 polavision pro po prvýkrát kombinujú dve špičkové technológie šošoviek.

uvex polavision + uvex variomatic = uvex polavision pro

Všetky výhody uvex polavision a uvex variomatic sú skombinované v jednej šošovke.

  • Redukcia odleskov
  • Prispôsobovanie podľa
   svetla/tieňov
  • Jasnejšie videnie
  • Rýchly reakčný čas
  • Šošovky s povrchovou vrstvou
  • Šošovky s postupným tónovaním