Open/Close Menu

Značka storočia

uvex – výnimočný partner

uvex obstojí v konkurencii

Najlepšou pochvalou za našu prácu sú spokojní zákazníci. Samozrejme nás tiež tešia mnohé ceny a ocenenia, ktoré boli spoločnosti uvex udelené v posledných rokoch, najmä v oblasti inovácií a produktového dizajnu.

Vďaka nášmu postaveniu ako vodcu inovácií sme získali ocenenie od spolkovej iniciatívy „Nemecko – krajina nápadov“ pod záštitou nemeckého spolkového prezidenta. Vydavateľstvo Deutsche Standards zvolilo spoločnosť uvex s jej lyžiarskymi okuliarmi ako predstaviteľmi celej produktovej kategórie za „Značku storočia“. Spoločnosť uvex  sa ukázala byť jedna z najinovatívnejších malých a stredných podnikov v Nemecku a pri niekoľkých príležitostiach získala pečať kvality TOP 100. Vrátane získania prvenstva v nasledovných kategóriách: „Inovatívny marketing“ (2009) a „Inovatívne procesy a organizácia“ (2011), ako aj celkový „Inovátor roka“ (2013).

Prestížne ocenenia vrátane „iF product design award“, „Red Dot Design Award“ a „German Design Award“ potvrdzujú, že naše produkty spĺňajú najprísnejšie kritériá pre formu a dizajn a tiež dokazujú, že funkčné produkty tiež môžu dobre vyzerať.

Aj naďalej sa budeme zúčastňovať súťaží a porovnávacích testovaní, aby sme získali nestranné hodnotenie našich produktov a videli, ako sa im bude dariť v priamej konkurencii.

2016

2015

2014

2013

2012