Technológie

Nič nie je dôležitejšie ako bezpečnosť ľudí pri každodennej práci! Preto v spoločnosti uvex neustále pokračujeme v zdokonaľovaní našich výrobkov na základe priekopníckych technológií. Náš cieľ: dosiahnuť čo najlepšiu kombináciu ochrany, pohodlia pri nosení a odľahčenia.

Technológia x-grip

Optimálny pomer zmesi polyuretánovej peny vyvinutej našou spoločnosťou znateľne vylepšuje prítlačný tlak a dobu nastavenia výrobkov, ktoré sú z nej vyrobené. Zátky na ochranu sluchu neobsahujú žiadny silikón. Výrez v tvare X v zátkach na ochranu sluchu uľahčuje manipuláciu. Vďaka použitiu menšieho množstva materiálu sa navyše znižuje prítlačný tlak a dochádza k šetrnému a úplnému uzatvoreniu citlivého vstupu do zvukovodu.

Technológia x-cap a x-fold

Penové zátky sú vytvorené z dvoch zložiek, preto sa zátky na ochranu sluchu pri nosení nepretáčajú. Oválny tvar je odvodený od vstupu do zvukovodu, vďaka čomu zaručuje mimoriadne vysokú úroveň pohodlia pri nosení. Pásové chrániče sluchu uvex v ľahkom konštrukčnom vyhotovení majú celkovú hmotnosť iba 8 gramov. Skladací variant uvex x-fold je vybavený sklopným závesom, ktorý je zaregistrovaný v patentovom konaní.