SuperFabric® – o úroveň vyššie

SuperFabric Brand Material | Safety Redefined | HexArmor®

SuperFabric® je exkluzívne riešenie spoločnosti HexArmor® poskytované na základe licencie*, ktoré chráni pred najnebezpečnejšími rizikami v pracovnom prostredí – čepele, drôty, kov, sklo a ihly, čím zabraňuje zraneniam s trvalými následkami a šetrí spoločnostiam milióny na zdravotných výdavkoch. Usporiadanie malých ochranných platní na materiáli SuperFabric® chráni pred porezaním, prepichnutím a zraneniami ihlou bez zníženia obratnosti.

Uč sa viac

Ochrana vnútri

Ochranný materiál SuperFabric® nájdete v mnohých OOP zo sortimentu spoločnosti HexArmor. Pracovníci v oblasti stavebníctva, petrochemického priemyslu, baníctva, lesníctva, inžinierskych sietí a ďalších oblastí využívajú výhody zvýšenej ochrany a kvalitnej konštrukcie našich výrobkov na ochranu rúk, ramien a tela. Poslanie spoločnosti HexArmor, aby každý pracovník prišiel každý deň domov zdravý, začína naším odhodlaním poskytnúť vám pocit bezpečnosti vždy, keď si nasadíte svoje pomôcky.

Opýtať sa na skúšku

Bezkonkurenčná ochrana proti porezaniu s materiálom SuperFabric®

Materiály SuperFabric® poskytujú odolnosť proti porezaniu na úrovni A6 – A9 podľa normy ISEA/ANSI a prekračujú úroveň odolnosti proti porezaniu na úrovni 5 podľa normy CE. Usporiadanie malých ochranných platní neumožňuje týmto nebezpečenstvám nájsť „okno“, ktorým by prenikli pod povrch pokožky.

Uč sa viac

Odolnosť proti prepichnutiu SuperFabric®

Materiály SuperFabric® sú navrhnuté tak, aby odkláňali a blokovali všetko, od nebezpečenstva prepichnutia priemyselnými predmetmi, ako sú triesky, ale aj jediný drôt z oceľového opleteného kábla. Medzery medzi ochrannými platňami poskytujú potrebnú flexibilitu bez zníženia výkonu.

Uč sa viac

Ochrana proti prepichnutiu ihlou SuperFabric®

Výrobky HexArmor® odolné proti prepichnutiu ihlou fungujú vďaka vrstveniu flexibilného materiálu SuperFabric®, vďaka čomu poskytujú vynikajúci výkon bez zníženia obratnosti. Ochranné platne SuperFabric® zablokujú a vychýlia alebo zachytia nebezpečné ihly v malých medzerách medzi ochrannými platňami a chránia pracovníkov pred poranením ihlou.

Uč sa viac